Normal view MARC view ISBD view

Ulërima

By: Hasani, Sinan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1989Description: 195 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Roman Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Roman 821.18-31 HASANI 1989 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Roman Close shelf browser
821.18-31 HASANI 1977 Për bukën e bardhë 821.18-31 HASANI 1977 Era dhe lisi 821.18-31 HASANI 1987 Era dhe Lisi 821.18-31 HASANI 1989 Ulërima 821.18-31 HAXHAJ 2006 Fundi i një misioni 821.18-31 HAZIRI 2000 Në fund të stinëve 821.18-31 HAZIRI 2004 Njerëz dhe minj

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës