Normal view MARC view ISBD view

Ndërgjegjësimi i Infermierëve dhe Mamive në Fushën e kërkimit Shkencor Manual

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Artini 2012Description: 138 P. 24 CM.ISBN: 9789951885973.Subject(s): Mjekësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 626-083:001.89(75.8)(035) (Browse shelf) 10 Available

Materiali është përkthyer nga :
Alida Ramaj
Idriz Sopjani
Vasilika Prifti

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës