Normal view MARC view ISBD view

Histori e Shtypit Shqiptar 1848-1996

By: Fevziu, Blendi.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Marin Barleti 1996Description: 135 p. Ilustr. 20 cm.Subject(s): Publicistikë -- GazetariDDC classification: 070(=18)(091)
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 070(=18)(091) FEVZIU 1996 (Browse shelf) 1 Available

Libri në fjalë ne pjesën e fundit të tij ka përmbajtje të ndryshëme si fotografi dhe mbishkrime të marra nga Gazetat e ndryshme.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës