Normal view MARC view ISBD view

Gjurmime albanologjike- Folklor dhe etnologji

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1991Description: 294 p. 24 cm.Subject(s): Filologji -- Gjuhësi, etnologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18 GJURMIME 1991 (Browse shelf) 3 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës