Normal view MARC view ISBD view

Lule dhe gjemba

By: Bajraktari, Destan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Autori 1994Description: 109 p. 21 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-1 BAJRAKTARI 1994 (Browse shelf) 6 Available

100 tingëllima

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës