Normal view MARC view ISBD view

Vlime e qëndrime - 100 tingëllima

By: Bajraktari, Destan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë 1995Description: 104 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-1 BAJRAKTARI 1995 (Browse shelf) 5 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-1 BAJRAJ 2019 Kur qajnë hardhitë = Cuando lloran las Vides 821.18-1 BAJRAKTARI 1994 Përmendore - së kaluarës 821.18-1 BAJRAKTARI 1994 Lule dhe gjemba 821.18-1 BAJRAKTARI 1995 Vlime e qëndrime - 100 tingëllima 821.18-1 BAJRAKTARI 1995 Vlime e qëndrime 821.18-1 BAJRAKTARI 1995 Ndodhi në stuhi 821.18-1 BAJRAKTARI 1995 Përpjeket tona

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës