Normal view MARC view ISBD view

Kriza dhe fitorja Përmbledhje nga shkrimet

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë 1996Description: 64 p. 20 cm.Subject(s): Law
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 286 KRIZA 1996 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
28.426 GYLEN Fetullah Gylen 28-426 GYLEN 2007 Drejt një qytetrimi botëror me dashuri & tolerancë 284.991 BUSH 1999 Fati yne 286 KRIZA 1996 Kriza dhe fitorja 28-67 ERGENE 2010 Dëshmia e traditës në epokën moderne: (Një analizë e lëvizjes Gylen) 28-673 CARROLL 2010 Dialogu i Qytetërimeve: 28-95 SHASIVARI 2005 Kthesat e Jetës

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës