Normal view MARC view ISBD view

Shembja e Jugosllavisë, Kosova dhe rrëfimet të tjera

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë UET press 2011Description: 255 p. 23 cm.ISBN: 9789995639570.Other title: dialog me Baton Haxhiun.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18(092)(047.53) MALIQI 2011 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09-1 VINCA 2009 Kënga e hapur 821.18.092 BALA 1970 Jeta e elena gjikës 821.18(092) SPAHIU 2005 Noli : jeta në Amerikë 821.18(092)(047.53) MALIQI 2011 Shembja e Jugosllavisë, Kosova dhe rrëfimet të tjera 821.18.09.323 BUTKA 1997 Dritë mbi veprën e Mid`hat Frashërit 821.18.09-82 GASHI 1996 Të mosnjohurit e letërsisë shqipe 821.18-1 Larg pikon hëna

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës