Normal view MARC view ISBD view

Anekdota

By: Zogiani, Salih.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rozafa 2008Description: 271 p. 22 cm.ISBN: 9789951021630.Other title: Libri i katërt.Subject(s): Letërsi -- Folklori në kuptimin e ngushtë.Literatura folklorike
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.23(496.51) ZOGIANI 2008 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.23(=18) SHALA 1981 Anekdota popullore 398.23(496.51) ANEKDOTA 1987 Anekdota - I 398.23(496.51) VANI 2000 Njerës të shquar në anekdota 398.23(496.51) ZOGIANI 2008 Anekdota 398.5 BERISHA 1998 Qasje poetikës së letërsisë gojore shqipe 398.5 DUSHI 2009 Homo Narrans 398.5(=18) BRISKU 2006 Deti dhe detarët në letërsinë popullore shqiptare

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës