Normal view MARC view ISBD view

Poemë pedagogjike

By: Makarenko, A.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë 1967Description: 543 p. 23 cm.Subject(s): Pedagogji -- Dokumentacioni, Librat, Shkrimet
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37.02 MAKSRENIKO 1967 (Browse shelf) 1 Available

Ribotoi: Sektori i pedagogjisë pranë Drejtorisë së Studimeve dhe Botimeve Shkollore.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës