Normal view MARC view ISBD view

Konflikti i interesit (Doracak)

By: Ejupi, Esad.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Faik Konica 2014Description: 120 p. 24 cm.ISBN: 9789951064859.Subject(s): Law -- Konflikt
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 343.35 EJUPI 2014 (Browse shelf) 5 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
343.3 KRIMINAL. 2011 NR.1-2 Kriminalisticke teme 343.301 ABAZOVIC 2011 Sumrak u zoru 343.341 GLENNY 2008 Mc Mafia. : krimi pa kufi 343.35 EJUPI 2014 Konflikti i interesit (Doracak) 343.352 : 351.74 (=111) MALJEVIC 2006 Overtly about police and corruption 343.352 : 351.74 MALJE. 2006 Otvoreno o policiji i korupciji 343.37 SALIHU 2012 Krimi Ekonomik - Sfidat e sigurisë kombëtare në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, përballë krimit ekonomik

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës