Normal view MARC view ISBD view

Antologjia e letërsisë shqipe

By: Shuteriqi, Dhimitër S.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i KSAK 1965Description: 421 p. 22 cm.Other title: Për shkollat e mesme.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Antologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 SHUTERIQI 1965 (Browse shelf) 1 Available

Parathënie : 3 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës