Normal view MARC view ISBD view

Të punosh në radio ( Teknika dhe këshilla për atë që punon ose kërkon të punojë në informacionin radiofonik)

By: Skalioni, Aleksandra.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Shkolla e lartë e gazetarisë " Faik Konica" 2001Description: 182 p. 30 cm.Subject(s): Mass media -- Komunikim me publikun
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 070:654.1 SKALIONI 2001 (Browse shelf) 2 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës