Normal view MARC view ISBD view

Psikiatria Ligjore

By: Shtino, Nazim.
Contributor(s): Lala, Sadik.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Albtipografia 2011Description: 193 p. 23 cm.ISBN: 9789995624453.Subject(s): Law
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 340.63 SHTINO 2011 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
340.6 MEKSI 2010 Mjekësia Ligjore 340.6 SAHITI Psikologjia gjyqësore 340.6 SAHITI 2007 Psikologjia Gjyqësore 340.63 SHTINO 2011 Psikiatria Ligjore 341 CANAJ 2014 Lëvizja e lirë e personave në bashkimin europian 341 GRUDA 2013 E drejta ndërkombëtare publike 341 KELMENDI 2013 Historia e shtetit dhe së drejtës

Shtojca 181-185 p. Literatura 186-193 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës