Normal view MARC view ISBD view

Në ndihmë të zbatimit të programeve Për shkollat 8 - vjeçare dhe të mesme të përgjithshme

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Instituti i studimeve pedagogjike 2000Description: 398 p. 20 cm.Subject(s): Edukim -- Pedagogji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37.016 INSTITUTI 2000 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës