Normal view MARC view ISBD view

Edhe dhia do taxhi

By: Gjergjaj, Gjon.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Klinë Klubi letrar '' Vorea Ujko '' 2002Edition: Poemë satirike.Description: 62 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Satira.humori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1-7 GJERGJAJ 2002 (Browse shelf) 3 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.1-31 RRAHMANI 1999 Teoria e letërsisë - për shkollat e mesme 821.18-14 BERBATI 2008 1000 Thirrma për ty 821.18-14 KOSA 2001 Politikanë dhe sharlatanë 821.18-1-7 GJERGJAJ 2002 Edhe dhia do taxhi 821.18-1-7 MUSARAJ 1974 Epopeja e Ballit Kombëtar 821.18-1-7 ZHUBI 1996 Oshe me friskë 821.18.18.081 Si të shkruajmë - procesi dhe shkrimet funksionale

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës