Normal view MARC view ISBD view

Komentar juridik i draft ligjit të ri mbi shoqëritë tregtare në Kosovë

By: Blecher, Michael.
Contributor(s): Reka, Blerim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë ICON 2004Description: 200, 186, 191 p. 24 cm.ISBN: 9951447007.Subject(s): Law -- shoqëritë civile
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 340.134 BLECHER 2004 (Browse shelf) 1 Available

Libri është i ndarë në tri pjesë, gjithashtu është në tri gjuhë: Shqip, Anglisht dhe Serbisht

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës