Normal view MARC view ISBD view

Teoria e letërsisë - për shkollat e mesme

By: Rrahmani, Zejnullah.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri Shkollor 1999Description: 133 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.1-31 RRAHMANI 1999 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-1.09 XHIIKU 1980 Romantizmi Arberesh 821.18-1.09-82 JASIQI 1976 Premtime e realizime 821.18-112 HISTORIA 2010 Historia e letërsisë shqipe 821.18.1-31 RRAHMANI 1999 Teoria e letërsisë - për shkollat e mesme 821.18-14 BERBATI 2008 1000 Thirrma për ty 821.18-14 KOSA 2001 Politikanë dhe sharlatanë 821.18-1-7 GJERGJAJ 2002 Edhe dhia do taxhi

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës