Normal view MARC view ISBD view

Eqrem Çabej personalitet i shquar i shkencës dhe kulturës shqiptare

By: Çabej, Eqrem.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Çabej Description: 190 p. 21 cm.ISBN: 9992733071.Subject(s): Gjuhësi -- Publicistikë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18 EQREM (Browse shelf) 2 Available

Bibliografi e përzgjedhur e shkrimeve kushtuar jetës dhe veprës së Eqrem Çabejt: 173-187 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës