Normal view MARC view ISBD view

Nusja e maleve

By: Merxhan, Hasan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1986Description: 102 p. 18 cm.Subject(s): Letërsi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.515.1-1 MERXHAN 1986 (Browse shelf) 3 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.512.1-32 TAHIR 1980 Portre 821.512.1-32 ZEKERIA 1984 Shes e blej 821.512.161-83 Çështja e thellë : Shkrime metapolitike 821.515.1-1 MERXHAN 1986 Nusja e maleve 821.521-31 KAVABATA 2000 Bukuroshet e fjetura dhe agvi, përbindëshi i reve 821.531-32 FITORE 1974 Fitore 821.551.111-32 SINERVO 1978 Dhjetë marka ora

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës