Normal view MARC view ISBD view

Pjesë të zgjedhura

By: Çajupi, Andon Zako.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri Shkollor 1990Description: 237 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-32 PJESË 1990 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-32 BERISHA 1990 Legjenda e vaut 821.18-32 HASANI 1987 Ngritjet dhe rëniet Kosovare 821.18-32 NOTI 1975 Vendroja numër tre 821.18-32 PJESË 1990 Pjesë të zgjedhura 821.18-7 ZHUBI Fjalë e gjak 821.18-82 ANTOLOGJI 2000 Antologji e të rinjve në poezi e prozë 821.18.82 BERISHA 1988 Lexim letrar me pasqyrë të letërsisë

Poezi, Komedi, Tragjedi, Fabula, Proza.

Albania

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës