Normal view MARC view ISBD view

Historia e letërsisë botërore 7

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1984Description: 678 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): Gjuhësi -- Kritikë letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 82 (091) HISTORIA 1984 L.7 (Browse shelf) 1 Available

Letërsia çeke, sllovake, polake, luzhic - serbe, letërsia e vjetër ruse, letërsia bjelloruse, ukrainase dhe bullgare, letërsitë baltike, letërsia armene dhe gruzianë, letërsitë e popujve të tjerë të Kaukazit : autorë Dushan Karpatski : përkthyes Vehap Shita

Albanian, Croatian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës