Normal view MARC view ISBD view

Didaktika kibernetike - Teoria dhe praktika e mësimit bashkëkohor

By: Brada, Riza.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti AAB 2008Description: 459 p. Fotograf. 24 cm.Subject(s): Edukim -- Didaktikë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 378.147 BRADA 2008 (Browse shelf) 2 Available

Literaturë e konsultuar 443-446 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës