Normal view MARC view ISBD view

Letërsia e huaj - koha e mesme dhe rilindja

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Universiteti i Tiranës 1975Description: 261 p. 22 cm.Subject(s): Gjuhësi -- Letërsi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 82 LETËRSIA 1975 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës