Normal view MARC view ISBD view

Teoria e letërsisë - për shkollat e mesme

By: Rrahmani, Zejnullah.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore 1996Description: 133 p. 20 cm.Subject(s): Gjuhësi -- Letërsi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 82.0 RRAHMANI 1996 (Browse shelf) 3 Available

Literatura 129 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës