Normal view MARC view ISBD view

Si të shkruajmë ese - paragrafët, pyetjet dhe vlerësimi

By: Musai, Bardhyl.
Contributor(s): Qenami, Elida | Shqerra, Entela | Shëngjergji, Valbona.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Qendra për arsim demokratik 2007Edition: Botimi i 2-të i plotësuar.Description: 244 p. 24 cm.ISBN: 9789994376667; 9994376667.Subject(s): Gjuhësi -- Letërsia
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 82.081 MUSAI 2007 (Browse shelf) 1 Available

Parathënie : vii-ix p.

Bibliografia : 232 p. Modele esesh : 233-243 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës