Normal view MARC view ISBD view

Mosha e bardhë

By: Agolli, Dritëro.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1985Edition: Botim i tretë.Description: 95 p. 19 cm.Other title: Dramë me tri akte.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Dramë shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-2 AGOLLI 1985 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-2 1987 Kthimi i Euridikës 821.18-2 ABDIHOXHA Mirazh : tregime dhe novela 821.18-2 AGOLLI 1975 Mosha e bardhë 821.18-2 AGOLLI 1985 Mosha e bardhë 821.18-2 AHMETI 1979 Dy drama 821.18-2 AJVAZI 2000 Portreti i luftëtarit të lirisë 821.18-2 ALIDEMA 2004 Dialogu me kohën

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës