Normal view MARC view ISBD view

Roli i ndërmjetësuesve në integrimin e komuniteteve rom, ashkali dhe egjitpian në sistemin arsimor

By: Zylfiu, Haxhere.
Contributor(s): Mehmeti, Selim | Mekolli, Skender.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti pedagogjik i Kosovës 2014Description: 75 tabel. 30 cm.Subject(s): Edukim
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 ZYLFIU 2014 (Browse shelf) 7 Available

Libri është i botuar në tri gjuhë: Shqip (1 egzemplarë), Sebisht (3 egzemplarë), Anglisht(3 egzemplarë).

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës