Normal view MARC view ISBD view

Terapi e njohjes dhe e sjelljes

By: Juniku, Neki.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Artini 2015Description: 222 p. 21 cm.ISBN: 9789951690119.Subject(s): Psikologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 159.9 JUNIKU 2015 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
159.9 FURNHAM 2010 50 Ide Psikologjike që duhet ti dijë çdo njeri 159.9 JUNG 2003 Psikologjia dhe besimi 159.9 JUNIKU 1994 Kaptina nga psikologjia 159.9 JUNIKU 2015 Terapi e njohjes dhe e sjelljes 159.9 LLESHI 2015 Struktura e personalitetit njerëzor 159.9 MILLER 1967 The psychology of communication - seven essays 159.9 MORRIS 2008 Psikologjia

Parathënie: f. 7-9

Bibliography : f. 203-211

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës