Normal view MARC view ISBD view

Doing your masters dissertation

By: Hart, Chris.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Los Angeles Sage 2008Description: 481 p. Ilustr. 24 cm.ISBN: 9780761942177.Subject(s): Metoda të hulumtimit -- Metedologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 808.066 HART 2005 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
801.82:81 MUARTI 2001 Kokrra urtësie për gjuhën 801.82:821.18 , QOSJA, 1983 Nocione të reja albanologjike 808 Grupi U 2017 Retorika e përgjithshme 808.066 HART 2005 Doing your masters dissertation 808.1 MATO 2011 Arti i të shkruarit 808.1 MCMILLAN 2010 Si të shkruajmë ese dhe detyra universitare 808.1 MIFTARI 2013 Shkrimi akademik

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës