Normal view MARC view ISBD view

Tabela e logaritmeve me pesë shifra dhjetore

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore 1974Description: 193 ilustr. 17 cm.Subject(s): matematika
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 519.662 TABELA 1974 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
519.2 LUCEY 2004 Quantitative techniques 519.2 Ushtrime 2005 Ushtrime të Statistikës 519.5 KAZMIER 2004 Business statistics 519.662 TABELA 1974 Tabela e logaritmeve me pesë shifra dhjetore 52 075.8 Astronomia me Astrofizikë 52 BEJTULLAHU 2001 Astronomia për klasën lV gjimnaz 528(075.8) AHMETI 2017 Modelimi i gjeoinformacioneve

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës