Normal view MARC view ISBD view

Psikologjia

By: Rot, Nikola.
Contributor(s): Radonjiq, Slavolub.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore i Krahinës Socialiste Autonome të Kosovës 1985Edition: Për klasën e dytë të arsimit të mesëm të orientuar.Description: 205 p. 23 cm.Subject(s): Psikologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 159.9 ROT 1985 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës