Normal view MARC view ISBD view

Integrimi i teknologjisë informative të komunikimit në mësimdhënie dhe nxënie

By: Mexhuani, Arbnesha.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti pedagogjik i Kosovës 2014Description: 86 p. ilustr. 22 cm.ISBN: 9789951591102.Subject(s): EdukimDDC classification: 37
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës