Normal view MARC view ISBD view

Integrimi i teknologjisë informative të komunikimit në mësimdhënie dhe nxënie

By: Mexhuani, Arbnesha.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti pedagogjik i Kosovës 2014Description: 86 p. ilustr. 22 cm.ISBN: 9789951591102.Subject(s): EdukimDDC classification: 37
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 MEXHUANI 2014 (Browse shelf) 3 Available

Literatura : 83-84 p.Burime nga interneti 84 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës