Normal view MARC view ISBD view

Vepra 3 : Histori e Skënderbeut

By: Frashëri, Naim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1978Description: 325 p. 21 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Përmbledhje të disa gjinive
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-82 FRASHËRI V-3 1986 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-82 ANTOLOGJI 2000 Antologji e të rinjve në poezi e prozë 821.18.82 BERISHA 1988 Lexim letrar me pasqyrë të letërsisë 821.18-82 FRASHËRI V-2 1986 Vepra 2 : Vjersha për mësonjëtoret e para parajsa dhe fjalë fluturake fletore e bektashinjet Shqipëria pellazgët - shqipëtarët 821.18-82 FRASHËRI V-3 1986 Vepra 3 : Histori e Skënderbeut 821.18-82 FRASHËRI V-3 1986 Histori e Skënderbeut 821.18-82 FRASHËRI V-4 1986 Vepra 4 : Qerbelaja 821.18-82 KODRA 1998 Vepra letrare

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës