Normal view MARC view ISBD view

Arsimi shqip në Kosovë 1990-1999 - Shtëpitë shkolla - Sfidat, arritjet dhe aspiratat -

By: Shatri, Bajram.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri shkollorë 2010Description: 704 p. fotograf. table. 24 cm.ISBN: 9789951077279.Subject(s): Edukim -- HistoriDDC classification: 37
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 SHATRI 2010 (Browse shelf) 2 Available

Literatura 699-701 p. Burimet arkivore 702 p. Shënime për autorin 703 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës