Normal view MARC view ISBD view

Kosova pesë vite më vonë: çfarë agjende për të ardhmen : Kosovo five years later What agenda dor the future?

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Fondacioni i Kosovës për shoqëri të hapur 2004Description: 290 p. ilstr. 24 cm.Subject(s): Law
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 340 KOSOVA 2014 (Browse shelf) 4 Available

Liber i Botuar nga Forum 2015, kryesisht me artikuj shkencorë nga fusha e juridikut. Libri është në tri gjuhë: Shqip, Anglish dhe Serbisht.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës