Normal view MARC view ISBD view

Shqyrtime Albanologjike

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Lidhja e shoqatave të arsimtarëve të gjuhës dhe letërsisë shqiptare në Maqedoni Description: 137 p. 24 cm.ISBN: 9771409552001.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Albanalogji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
801.82:821.18 , Shqyrtime (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës