Normal view MARC view ISBD view

Deti dhe detarët në letërsinë popullore shqiptare

By: Brisku, Bahri.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti albanologjik i Prishtinës 2006Description: 296 p. 21 cm.ISBN: 9951411355.Subject(s): Folklor
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Notes Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.5(=18) BRISKU 2006 (Browse shelf) 2 Available Fushata "Dhuro një liber për AAB-në" Arber Z Morina

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës