Normal view MARC view ISBD view

Lirika popullore - Folklor shqiptar IV

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Instituti i kulturës popullore 1981Description: 645 p. 22 cm.Subject(s): Folklor
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.85(=919.83) KËNGË 1980 V.4 (Browse shelf) 1 Available

Këngë për nizamët dhe kurbetin - Sektori i prozës dhe poezisë

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës