Normal view MARC view ISBD view

Çështje të shqipes letrare

By: Raka, Fadil.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Shkup Shkupi 1998Description: 191 p. 20 cm.ISBN: 9989-720-16-9.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kriticizmi tekstual
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
801.82:821.18 , RAKA , 1998 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves Close shelf browser
801.82:811.18'276 , Murati , 2000 Kulla babilonike dhe përzierja e shqipes 801.82:821.18 , GJUHA , 1984 Gjuha letrare shqipe - elemente të normës së sotme letrare 801.82:821.18 , QOSJA, 1983 Nocione të reja albanologjike 801.82:821.18 , RAKA , 1998 Çështje të shqipes letrare 801.82:821.18 , Shqyrtime Shqyrtime Albanologjike 808 Grupi U 2017 Retorika e përgjithshme 808.066 HART 2005 Doing your masters dissertation

Parathënie 5-7 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës