Normal view MARC view ISBD view

Plan - programi i njësuar i punës edukativo - arsimore në shkollën fillore

By: Grupi redaktues.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i KSAK 1989Description: 820 p. 24 cm.Subject(s): EdukimDDC classification: 37
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 PLAN (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës