Normal view MARC view ISBD view

Kimia praktikum për studentët e biologjisë dhe mjekësisë

By: Hashani, Ismet.
Contributor(s): Gjeçbitriqi, Tahir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 1997Description: 318 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): Kimi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 54 HASHANI 1997 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës