Normal view MARC view ISBD view

Kokrra urtësie për gjuhën

By: Murati, Qemal.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tetovë 2001Description: 215 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Aforizma , maksima dhe sentenca për gjuhën
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 801.82:81 MUARTI 2001 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
801.312 HOXHA 1992 Kontribut për studimin e toponimisë së Dushkajës I 801.7 STUDIME 2008 Studime filologjike shqiptare 801.82 :821.18, BERANI, 1988 Gjuha e Josif Bagerit 801.82:81 MUARTI 2001 Kokrra urtësie për gjuhën 801.82:821.18 , QOSJA, 1983 Nocione të reja albanologjike 808 Grupi U 2017 Retorika e përgjithshme 808.066 HART 2005 Doing your masters dissertation

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës