Normal view MARC view ISBD view

Hyrje në të drejtën (Fillet e së drejtës)

By: Berisha, Fejzulla.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Pejë Universiteti Haxhi Zeka 2013Description: 397 p. ilustr. 24 cm.ISBN: 9789951672009.Subject(s): Law
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
340 BERISHA 2013 (Browse shelf) 5 Available

Parathënie: f. 9-10. Dokumente dhe literatura e përdorur f. 366-369

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës