Normal view MARC view ISBD view

Njerës të shquar në anekdota

By: Vani, Shaban.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Koha 2000Description: 261 p. 15 cm.Subject(s): Folklor -- Anekdota
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.23(496.51) VANI 2000 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.23(=18) FOLKLOR 1972 V.5 Folklor shqiptar I - Proza popullore / Vëllimi i pestë (Anekdota) 398.23(=18) SHALA 1981 Anekdota popullore 398.23(496.51) ANEKDOTA 1987 Anekdota - I 398.23(496.51) VANI 2000 Njerës të shquar në anekdota 398.23(496.51) ZOGIANI 2008 Anekdota 398.5 BERISHA 1998 Qasje poetikës së letërsisë gojore shqipe 398.5(=18) BRISKU 2006 Deti dhe detarët në letërsinë popullore shqiptare

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës