Normal view MARC view ISBD view

Kulla babilonike dhe përzierja e shqipes

By: Murati, Qemal.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Shkup Shoqata e Shkrimtarëve shqiptarë 2000Description: 274 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Gramatika e gabimeve
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
801.82:811.18'276 , Murati , 2000 (Browse shelf) 2 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës