Normal view MARC view ISBD view

Gjuha shqipe 6

By: Beci, Bahri.
Contributor(s): Bubani, Loredan | Gurbardhi, Zamira.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri Shkollor 2000Edition: Gramatikë - drejtshkrim gjuhë e folur dhe e shkruar.Description: 221 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18'36 BECI 2000 K.6 (Browse shelf) 1 Available

Gramatikë - drejtshkrim gjuhë e folur dhe e shkruar

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës