Normal view MARC view ISBD view

Pozita ekonomike të veprimtarive dhe të degëve ekonomike në krahinën socialiste autonome të Kosovës i trajtuar nga aspekti i shpërndarjes parësore, dytësore dhe nga aspekti i shpërndarjes sipas destinimit për periudhën 1977 - 1984

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti ekonomik në Prishtinë 1988Description: 207 p. tabl. 24 cm.Subject(s): Ekonomi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës