Normal view MARC view ISBD view

Nadvoreshna trgovija

By: Biljanovska, Jovanka.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Ohrid Fakultet za turizam i organicacjioni nauki 2005Description: 277 p. Grafika 24 cm.ISBN: 9989800618.Subject(s): Ekonomi -- Turizëm
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 339.5/.7 BILJANOSKA 2005 (Browse shelf) 4 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
339.543 SUÇESKA 1998 Basics of the customs system 339.543.62:338.1 SUCESKA 2006 Slobodne zone i privredni razvoj 339.564 POLITIKAT 2003 Politikat tregtare dhe promovimi i eksportit në Kosovë 339.5/.7 BILJANOSKA 2005 Nadvoreshna trgovija 339.9 SELMANAJ 2006 Globalizimi dhe tranzicioni - Dilemat dhe sfidat 339.9 TAYEB 2000 International business 339.9.012.23 HADERI 2003 Ekonomia monetare - paraja, bankat dhe tregjet financiare

Libri është në gjuhën maqedone / Çirilicë

Maqedone

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës